סדנת כף רגל ורגל צד קדמי

תאריך: 
רביעי, אוקטובר 26, 2022 - 11:30 to 17:30
שפת הנחייה: 
עלות: 
400.00ש"ח
תיאור: 

הכשרת מטפלים בגישת טרייגר - הטיפול בכף הרגל וברגל כולה (צד קדמי).

 

 

הסדנה תתקיים בשריגים ליאון (עמק האלה) במרפסת המדהימה מול הנוף הקסום של פארק בריטניה. יום רביעי ה 26.10.22 בין השעות 11.30 ל 17.30

עלות הסדנה 400 ש"ח. הרשמה מוקדמת עד ה 12.10.22  350 ש"ח בלבד!  להרשמה: 0544306930

הסדנה מתאימה למטפלים וותיקים הרוצים לשדרג את היכולות שלהם בטיפול בכף הרגל וברגל בכלל. ניתן לקחת את הסדנה כסדנה בודדת, או כחלק מתהליך ההכשרה בגישת טרייגר. כחלק מתהליך ההכשרה היא מהווה שיעור מתוך הקורס הבסיסי להכשרת מטפלים בגישת טרייגר (1 מתוך 8). 

הסדנה מתאימה גם למתעניינים חדשים בהכשרה בתחום הטיפול במגע ותנועה בכלל ובגישת טרייגר בפרט. למעשה קל יותר לחדשים ללמוד את השיטה בגלל שאין להן תבניות מוקדמות לגבי אופי המגע - זה מצוין להתחיל ללמוד לטפל דרך גישת טרייגר כי היא משכללת מאוד את איכות המגע ואיכות הקשר הן עם עצמך והן עם המטופל! 

 

הסדנה תלמד את העבודה על כף הרגל ועל הרגל בכלל כולל חיבורים לאגן ועד הגב ועד הראש. כף הרגל היא בסיס התמיכה שלנו בעמידה ובהליכה, ככול שהיא יודעת טוב יותר להעביר את התמיכה של האדמה לשאר הגוף, כל שאר הגוף יכול להישאר חפשי ומשוחרר יותר!  קיבועים בכף הרגל או לאורך הרגל ובעקר במפרקי הברך והירך - באופן אוטומטי יוצרים מעמסה על שרירי הגב הנכנסים לפעולה כתומכים במקום שרק היו אמורים לייצר תנועה. העבודה על כף הרגל כידוע מהרפלקסולוגייה משחררת לפעילות נכונה כל איבר ואיבר בגוף שלנו - עבודת השחרור של טרייגר ייחודית בכך שהיא יודעת להמחיש לכף הרגל ולמטופל את החופש האפשרי בה ואת החיבורים הזורמים שלה לאורך הגוף כולו., מתוך כך הטיפול בגישת טרייגר בכף הרגל וכשהוא מתרחב לרגל בשלמותה עם התנוועות הפאסיביות הנעימות והמרהיבות שלה - מעניקה חוויה של חופש. קלות, שחרור ונעימות בגוף אשר אח"כ בצירוף עם ההכוונה של שחרור בתנועה - הופכת להיות החוויה הקיומית הסטנדרטית של המטופל ולא רק אפיזודה חולפת! 

משובים של בוגרי קורסים בגישת טרייגר

מקום: 
שריגים ליאון

צור קשר